Robimy kartki

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
rękodzieło

Książka zawiera 50 opisanych krok po kroku projektów kartek. Możesz wybierać pomiędzy kartką z serduszkiem, pachnącą lawendą idealną na Dzień Matki, kolorowymi kukiełkami na palec, które ucieszą każde dziecko, trójwymiarowymi kartkami w stylu baśniowej chatki z piernika czy jednobarwną kartką będącą jednocześnie ramką na zdjęcie. Przedstawiono tu szeroką gamę technik plastycznych, takich jak kolaż, stemplowanie, embossing (wytłaczanie), malowanie, nakładanie folii metalowej, haft oraz podstawy szycia. Dzięki prostym instrukcjom i przejrzystym fotografiom krok po kroku osiągniesz doskonałe efekty pracy. Publikacja zawiera projekty kartek z okazji urodzin dziecka, zaręczyn i ślubu, przeprowadzki, Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy, narodzin dziecka, a także wzory zaproszeń i bilecików z podziękowaniami. Możesz wybierać między prostymi motywami, które bez trudu wykonasz na wielu kartach z okazji świąt Bożego Narodzenia i innych, a wzorami unikalnymi, którymi ozdobisz tylko jedną kartkę na wyjątkową okazję. .

magdusia87 | 2016-01-10
Przeczytana: 2015 rok

Ciekawa, konkretna książka, zwłaszcza dla osób początkujących, od podstaw pokazuje, jak wykonać daną kartkę, sugeruje jej przeznaczenie np kartka urodzinowa czy ślubna. Ciekawe pomysły, mogą stanowić bazę do wykonania kolejnych kartek.

Bastet | 2012-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2012