7 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Gwiazdy Futbolu
sport
Paulina

To nie jest poradnik w rodzaju: jak zostać futbolistą na miarę Leo Messiego i Christiano Ronaldo. W kategorii książek jest to raczej "Who is Who". Ale lektura nie tylko przybliża nam sylwetki graczy, do których wzdychamy. Nim piłkarz osiągnie status idola, bohatera, gwiazdy lub świętego, przechodzi zwykle drogę "per aspera ad astra". Czasami kłopoty są niezależne od niego, często wpada w nie sam (Mario Balotelli). To jest pouczająca lektura i dla młodych marzycieli, i dla tych starszych chłopców, którym wydaje się, że do spełnienia marzeń wystarczy talent. Książkę wstępem opatrzył Stefan Szczepłek.

źródło opisu: Wydawnictwo Olesiejuk, 2012

Maciek Matwiej | 2016-05-09
Przeczytana: 09 maja 2016

Lubię książki typu "who is who". Ta jest napisana ciekawym językiem. Godna polecenia dla adeptów uczących się gry w akademiach i szkółkach piłkarskich.

jasiekdrogba | 2015-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2015

Naprawdę bardzo fajna książka opisująca kilkudziesięciu najlepszych piłkarzy świata, ale brak w niej Johna Terry'ego czy Buffona jest po prostu śmieszny.