rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (maj 2018)
Sprzedam!  Wróg  Droga do Nawi  52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca  Szkic  Kapuś  Jeźdźcy dinozaurów  Super żywność czyli superfoods po polsku  Rozgwieżdżone niebo
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (kwiecień 2018)
Wymienię/Sprzedam:  Larista  Look  Znak Ateny  Rywalki. Dziennik  Kolacja z wampirem  Jesienna róża  Dwór skrzydeł i zguby  Lato drugiej szansy
5 lata temu
Coś ciekawego dla 14-latka
Polecam książki johna flanagana
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2016)
Nie mogłam przejść obojętnie koło koszyków z książkami w Carrefour Za 12,99 zł  Sekretny język kwiatów  Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Za 8,99 zł  Mój przyjaciel mrok Z 1 zł  Czy Nowy Jork płonie?
20754
7 lata temu
Jaką książkę wybrać dla 9-latki?
 Zagadka Diamentowej Doliny Zagadka Diamentowej Doliny I ogólnie całe Kroniki Archeo. Ciekawa tekst+wciągająca akcja+ przystępnie przedstawiona historia+ akurat w jej wiek. Można też spróbować z Baśnioborem, ew. pierwszą częścią Harry'ego Pottera, chcociaż jak się wciągnie to odwrotu nie...
8 lata temu
Pokazuje 6 z 17