wróżba, miłość, trudnr wybory,
Bożena

Ibiz jest córką księcia i zielarki. Jako młoda dziewczyna uległa namowom Cyganki, by ta przepowiedziała jej przyszłość. Od tego czasu nie uwolnić się od myśli o wróżbie. W poszukiwaniu miłości, mimo szczęśliwego małżeństwa z Robertem, wikła się w dziwne, otoczone aurą tajemnicy relacje z innymi mężczyznami. Henry, Ryszard... a może Robert? Którego z nich wybierze? Czy prawdziwa miłość zwycięży? Poetycka powieść o potędze miłości i trudnych wyborach.

źródło opisu: wfw.com.p

źródło okładki: wfw.com.p