Zmysłowa kamasutra

Wydawnictwo: Skarbnica Wiedzy
poradniki

Kamasutra oznacza ‘‘naukę miłości’‘. Jest to jeden z naj starszych i, z pewnością, z najbardziej znanych tekstów poświęconych regułom rozkoszy zmysłowej, opracowanych okolo 2000 lat temu przez Mallinaga Vatsyayana, mędrca hinduskiego, mieszkającego w świętym mieście Benares (Varanasi).Kama (rozkosz lub spełnienie zmysłowe) jest tylko jedą z trzech praktyk duchowych, uważanych za konieczne duszy po reinkarnacji, przy czym pozostałe dwie to dharma (cnoty lub wartości religijne) oraz artha (dobra doczesne. Poprzez praktykowanie kamy mamy cieszyć się życiem poprzez nasze zmysły, umysl oraz ducha. Seksualna rozkosz stanowi główny sposób praktykowania kamy.Pierwsza książka, która ponownie odkrywa Kamasutrę dla kobiet. Uczy jak dawać i otrzymywać intenywną przyjemność seksualną..

Darek | 2014-12-08
Przeczytana: 2012 rok