Zadumane stronice. Wiersze i opowiadania

Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Słowo
geokuba

Tomik „Zadumane stronice” składa się z pięćdziesięciu utworów, które napisałam w ciągu kilkunastu miesięcy, od maja 2004 r. do sierpnia 2005 r. Zawiera wiersze i opowiadania. Wyrażam w nich obrazy tego czasu poprzez własne przeżycia i obserwacje z oddali. Ostatnie wersy pisałam mając już niezwykle dla mnie cenną statuetkę „Łabędzie Pióro”, którą otrzymałam 24 lipca 2005 r. od Biłgorajskiego...

Ostatnie wersy pisałam mając już niezwykle dla mnie cenną statuetkę „Łabędzie Pióro”, którą otrzymałam 24 lipca 2005 r. od Biłgorajskiego Towarzystwa Literackiego jako laureatka Konkursu Publicysto Literackiego w dowód szczególnego uznania za publicystykę prasową i za całokształt twórczości literackiej.
Halina Ewa Olszewska

źródło opisu: Grupa Wydawnicza Słowo, 2005