Kocham swojego tatusia. Historyjka pełna ciepłych uczuć

Tłumaczenie: Barbara Szymanek
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
I Love My Daddy
Kasia

Niedźwiadek uważa, że jego tata jest najwspanialszy na świecie.
Przeczytaj tę książkę i sam się przekonaj, jaka niezwykła więź ich łączy...
W serii: „Kocham swoją babunię”, „Kocham swojego dzidziusia”, „Kocham swoją mamusię”, „Kocham swojego tatusia”.

źródło opisu: Firma Księgarska Olesiejuk , 2012

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/katalog/385532/

Mamiczka | 2013-11-16

Mój Maluch najbardziej lubi czytać książki ze mną. Być może wynika to z tego, że często robię z siebie pajaca, co Malucha niewątpliwie cieszy. Lubi kiedy wydaję różne dźwięki, zmieniam głos i szczegółowo omawiam każdy obrazek.
Ale jest jedna książka, którą Maluch woli czytać z tatą. „Kocham swojego tatusia” Wydawnictwa Olesiejuk, ilustracje Steve Whitlow.
Kiedy ją kupowałam ujęła mnie głównie ilustracjami. Nie wiem dlaczego, ale mnie rozczulają. Uwielbiam patrzeć, jak duży miś trzyma tego swojego malucha w ramionach.
Książka ma grube, sztywne strony i zaokrąglone rogi. Tekst jest bardzo krótki, w sam raz dla najmłodszych dzieci. Na okładce zaznaczono, że jest to historyjka pełna ciepłych uczuć. I muszę przyznać, że to prawda. Pomimo krótkiego tekstu, nic więcej nie trzeba w niej dodawać.
Maluch często wyciąga ją z szafy i biegnie do taty. Siadają razem na materacu i czytają. Oczywiście książka musi być czytana kilka, a czasem kilkanaście razy pod rząd. Na koniec Maluch dostaje od...

Kasia | 2013-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2013