Zgłosuj na książki roku 2017

Zakopane - wycieczki w Tatry. Przewodnik po atrakcjach. Podtatrze, strona słowacka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Galileos". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Turystyczne PLAN
Tatry, Zakopane, turystyka
odAdoZ

Przewodnik po atrakcjach Zakopanego - Krupówki, Muzeum Tatrzańskie, Księżówka, Koliba, Harenda, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Dom pod Jedlami, Wielka Krokiew, Kościół Św. Rodziny, Jaszczurówka, Krzeptówki i inne.
Przedstawia również propozycje spacerów dolinami tatrzańskimi oraz zabytki Podtatrza po polskiej i słowackiej stronie.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie