Gigant 1/2013: Kaczory nie płaczą

Cykl: Gigant Poleca (tom 152) | Seria: Komiks Gigant
Wydawnictwo: Egmont Polska
kaczor donald, humor, przygoda
komiksy

Donald się rozchorował, więc Sknerus łaskawie dał mu dwa dni wolnego. Oczywiście nasz kaczor nie mógłby przepuścić takiej okazji! Postanowił wybrać się wraz z siostrzeńcami na wielkie wakacje! Gdyby tylko wiedział, co go czeka… Ta i inne historie w najnowszym numerze Giganta, zatytułowanym Kaczory nie płaczą. 256 stron komiksowych historii o Kaczorze Donaldzie, Myszce Miki i innych disnejowskich bohaterach

- Obcy niby wróg – scen. Pat i Carol McGreal, rys. Giorgo Cavazzano – Kaczor Donald
- Gryzoń z kapelusz – 10 stron
- Witamy w klubie – 26 stron
- Portret Sknerusa McKwacza – 30 stron
- Matka prtawdy – 34 strony – literówka w tytule
- Parę kaczorów i pies – 30 stron
- Kacze korzenie – 30 stron
- Niesłusznie oskarżeni – 30 stron
- Dola bramkarza – scen. Laura i Mark Shaw, rys. Flemming Andersen – Kaczor Donald

źródło opisu: Egmont Polska, 2013

źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl

wrublik7 | 2016-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2016

Pierwszy mój Gigant. taki przeczytany od dechy do dechy, wiedziałam że będę to lubić, a kupiłam pod przykrywką że córci. oj dobrze wspominały mi się czasy dzieciństwa.
historie narysowane i napisane tak, że ma się wrażenie że oglądało się bajkę. rewelacyjna rozrywka z dużą dozą humoru.

nr 152 - 1/13 "Kaczory nie płaczą"
zawiera historyjki:
1. Obcy niby wróg