Kolejna wiosna

Tłumaczenie: Zuzanna Byczek
Cykl: Tajemnica wodospadu (tom 14)
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
En ny vår
saga norweska
ihago

Amalie jest w ciąży. Oczekuje dziecka Mittiego. Podczas szalejącej ulewy jedzie do zagrody jego rodziców, by się z nim spotkać. Pewnego dnia dostaje list od Victorii, która błaga ją o pomoc. Czy przyjaciółka rzeczywiście znalazła się w niebezpieczeństwie, czy tylko fantazjuje? Amalie musi podjąć ważne decyzje. Wiedziała, że jego już nie ma, lecz mimo to chciała poczuć, że zmarły mąż zgadza...

Wiedziała, że jego już nie ma, lecz mimo to chciała poczuć, że zmarły mąż zgadza się na to, by wyszła za Mittiego. Z czułością przesunęła dłonią po kamiennej tablicy.
- Ole, mam nadzieję, że mi wybaczysz...
"Idź do niego", usłyszała czyjś szept. Poczuła ulgę. Ole chce, by była szczęśliwa.

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

April | 2017-01-06
Przeczytana: 16 grudnia 2016

Ta historia coraz bardziej zaczyna się gmatwać. Zakończenie przewidywalne, jak zwykle od jakiegoś czasu.

hogata | 2015-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2015

Pierwszy raz widzę literówkę w tytule książki ;P