Opowieść rybaka. 2. Demon z lodówki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Opowieść rybaka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: timof i cisi wspólnicy
Fishermen Story 2: Le demon du bateau
komiksy
Grabik

Wielka ryba przegryza się przez świat, pożerając kontynent po kontynencie! Czy ktokolwiek ją powstrzyma? Dwaj rybacy i słoń, w pościgu za nią, dawno już pozostawili za sobą swój deszczowy kraj i teraz dotarli do brzegów Afryki. Gdzieś tam, w głębi lądu kryją się tajemnice dżu-dżu, zazdrośnie strzeżone przez czarowników, hordy pająków i demoniczne femmes fatales! Lecz największa groza czai się...

Lecz największa groza czai się w starej lodówce porzuconej w dżungli...

źródło opisu: Timof i cisi wspólnicy, 2009

źródło okładki: google

anika | 2015-05-07
Na półkach: Przeczytane, 2015, Komiks
Przeczytana: 07 maja 2015

Rewelacyjne rysunki, nie mogłam się na nie napatrzeć, natomiast trochę bardziej odpowiadała mi treść i humor pierwszej części.

Adrian Jeżak | 2015-05-08
Na półkach: Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 08 maja 2015

Rysunki nie straciły na jakości, jednak historia kończy się niedopowiedziana. Niestety kolejne części komiksu są póki co niedostępne. Z wielkim żalem i niedosytem muszę rozstać się z wspaniale zapowiadającą się historią.
Polecam
Adrian Jeżak

kendo777 | 2013-09-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy
Przeczytana: 21 września 2010

Jeden z najlepszych komiksów jakie czytałem w życiu. Skrajny zachwyt nad planszami, wysokim poziomem humoru i historią. Komiksowy absolut.

Magdalena | 2015-09-24
Na półkach: Przeczytane, Pdf