Okładka książki Dwudziestolecie Międzywojenne. Tom 5. Walka o Granice 1918-21

Dwudziestolecie Międzywojenne. Tom 5. Walka o Granice 1918-21

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "XX-lecie międzywojenne.". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Bellona i Agora
literatura faktu
typ
papier
Bożena
4 (2 ocen i 0 opinii)

Opis książki

pokaż okładkę XX-lecie międzywojenne.Tom 5. Walka o Granice 1918-21 Sławomir Koper Cena detaliczna: 24,99 Cena internetowa: 22,49 Wydawca: Bellona, Edipresse EAN 9788377695302 131 stron format 165x240 mm oprawa miękka Opis Kolekcja "XX-lecie międzywojennenne" to wyjątkowa seria 22 książek o świecie, który przeminął, ale który wart jest przypomnienia. Zapraszamy czytelników do sentym...

pokaż okładkę XX-lecie międzywojenne.Tom 5. Walka o Granice 1918-21

131 stron
format 165x240 mm
oprawa miękka

Opis
Kolekcja "XX-lecie międzywojennenne" to wyjątkowa seria 22 książek o świecie, który przeminął, ale który wart jest przypomnienia. Zapraszamy czytelników do sentymentalnej podróży, w której postaramy się przedstawić najważniejsze aspekty życia w tamtych czasach. Opowiemy o tym jak Polacy pracowali i odpoczywali, co ich wzruszało, interesowało czy bulwersowało.

W naszej serii nie zapominamy także o poważniejszych tematach takich jak: polityka, rozwój nauki i przemysłu, czy stosunek do mniejszości narodowych. Autorem kolekcji jest znany i ceniony znawca II Rzeczypospolitej - Sławomir Koper, twórca wielu bestselerowych książek opisujących okres przedwojenny. Zatem cytując słowa znanego szlagieru z 1935 roku - "powróćmy jak za dawnych lat..."

źródło okładki: http://www.bellona.pl

Gdzie kupić?