Wojna w Europie

Tłumaczenie: Michał Górny
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Historia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
6 (10 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Krieg in Europa
wojna, III Rzesza
joly_fh

Bezcenne dla pasjonatów historii i militariów wspomnienia dowódcy obrony Monte Cassino.
Von Senger barwnie opisuje swoje losy na frontach II wojny światowej, ocenia przyczyny klęski III Rzeszy i przedstawia rzadko prezentowany niemiecki punkt widzenia na kampanię włoską.

źródło opisu: Wydawnictwo Rebis, 2013

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl

Jakub Rojkowski | 2015-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2015

Ciekawe spojrzenie na wojenną rzeczywistość z tej "drugiej" strony po której też walczyli ludzie a nie tylko fanatycy.

Oskar | 2013-08-25
Przeczytana: 21 sierpnia 2013

Książka zdecydowanie dla pasjonatów II wojny światowej, taktyki, teorii wojskowości. Dla pozostałych osób, w tym dla mnie, to zbiór ciekawostek (być może stąd nieco zaniżona ocena).