Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale

Wydawnictwo: Rowińska Business Coaching
motywacja, rozwój osobisty
poradniki
Chira

Jeżeli nie chcesz pracować nad sobą, jeżeli kupujesz tą książkę dla zabawy lub kaprysu, zostaw ją lepiej tym, którzy naprawdę jej potrzebują.Ta książka przeznaczona jest tylko dla tych, którzy swoją decyzję już podjęli i będą budować swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale, uskrzydleni wewnętrznym głosem kobiety, która wie, o czym mówi. Dzięki tej publikacji dowiesz się, jak wygląda świat z perspektywy nieba. Odpowiesz sobie na pytanie, dlaczego warto latać, dokąd zmierzasz i jak tam się znaleźć. W tym celu Kamila przygotowała dla Ciebie praktyczne ćwiczenia. Uważaj - jeżeli interesuje Cię świat tylko z Twojej perspektywy, jeżeli dobrze Ci na ziemi, po której stąpasz, choćby było to bagno, ta książka nie jest dla Ciebie. Jeżeli natomiast jesteś gotów przyznać przed samym sobą, że Twoje życie mogło wyglądać lepiej, jeżeli chcesz uwolnić się od swoich ograniczeń i więcej nigdy już nie grzęznąć, czas byś wziął się do lektury. Przekonasz się, że wszystko, co tu napisano, to prawda, gdy sam wzbijesz się w powietrze.

źródło opisu: Wydawnictwo RBC International sp. z o.o. sp. komandytowa, 2018

źródło okładki: https://rowinskabusinesscoaching.com/sklep/ksiazka...»

Łukasz Bartkowski | 2019-03-04
Przeczytana: 04 marca 2019

Muszę przyznać, że to na prawdę dobra książka. Bardzo miło się ją czytało. Zawiera dużo ćwiczeń, na które musimy poświęcić trochę czasu jeżeli zależy nam na tym, aby książka wniosła coś do naszego życia. Zawiera też dużo innych pozycji które warto przeczytać. Czytanie tej książki było dla mnie świetną przygoda, polecam

iza161 | 2019-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2019

Lubie czytac ksiazki Kamili.
Sa lekkie i fajnie ,plynnie sie je czyta.Sa napisane prostym jezekiem i w bardzo ,ale to bardzo dziecinnie prosty przekaz :)
Co prawda wiele z niej nie wyciagnelam,ale nie zaluje

Artur_Lipinski | 2018-09-19
Przeczytana: 19 września 2018

Książka która pomaga zrozumieć nasze wartości i do czego chcemy dojśćw życiu. Dzięki temu wyostrzają się nasze działania i możemy krok po kroku iść w stronę marzeń.

książke kupisz tutaj w sklepie Kamili: http://bit.ly/Buduj_życie_odpowiedzialnie_i_zuchwale

Amy711 | 2018-05-02
Przeczytana: 02 maja 2018

Każdy chyba dociera do takiego momentu w życiu,że zaczyna się zastanawiać, czy to co robi jest zasadne i wartościowe. W sumie, jakie są nasze wartości? Podczas czytania książki P. Kamili poukładałam sobie wszystkie wartości, jakimi w życiu się kieruję. Mam pewien plan działania, który póki co pozytywnie mnie nakręca. Czy poradnik się sprawdzi? Czas pokaże :)

książek: 2039
Kamila | 2018-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2018

Moja notatka z książki na blogu - https://clepatches.wordpress.com/2018/02/03/jak-budowac-zycie-odwazne-i-odpowiedzialne/

Monika-Katarzyna | 2018-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2018

Wygrałam tego ebooka, wypełniając ankietę na stronie Pani Kamili. Nosiłam się z zamiarem jego kupna, chociaż nie czytam poradników (są dla mnie daremnym "biciem piany"), ale doceniam i lubię Panią Kamilę (oglądać, słuchać, czytać).

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Książka daje porządnego kopa motywacyjnego. Wiadomo, że jak się jest leniem od urodzenia to ciężko nagle stać się pewnym siebie i zorganizowanym ale gdy znajdziemy chęć do zmian i podejmiemy wyzwanie, to wszystko można osiągnąć z właściwym podejściem.

"Jak często w życiu idziesz za głosem swojego wewnętrznego przewodnika, za głosem swoich wartości, swoich pragnień? Jak często rezygnujesz z nich w imię „świętego spokoju”?".

"Ty też rezygnujesz ze swoich marzeń, wyrażania swojej radości, wskakiwania do fontanny, gdy masz ochotę, głośnego śpiewania w samochodzie, opowiadania o swoich pragnieniach ze względu na obawę przed tym, co ludzie powiedzą?".

Polecam dla wahających się, co zrobić ze swoim życiem...

Jeden z lepszych poradników jakie czytałam. Wróc! To nie jest do końca poradnik raczej mowa motywacyjna dotycząca rożnych aspektów życia uzupełniona ćwiczeniami. I to właśnie te ćwiczenia, jak mówi autorka, są najważniejsze, ponieważ pozwalają Ci odkryć siebie i uświadomić sobie kilka rzeczy na temat swojego życia. Powiem szczerze, że robienie ćwiczeń zajęło mi więcej czasu niż samo czytanie książki. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o sobie. Jak ktoś uważa, że zna siebie doskonale to niech tym bardziej sięgnie po tą książkę - może być zaskoczony :-)

witaaminkaa | 2017-07-03
Przeczytana: 01 lipca 2017

Książki Kamili powinny być obowiązkowymi lekturami w każdej szkole średniej... Uczymy się tylu niepotrzebnych żeczy a nie nauczają Nas jak być szczęśliwym i jak zbudować wartościowe życie w zgodzie z własnym sumieniem.
Ta książka dała mi więcej niż miesiące psychoterapii. Uświadomiłam sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko co sobie wymarzę jest w zasięgu moich możliwości.

POLECAM

Patton | 2017-01-31
Przeczytana: styczeń 2017

Pozycja którą trzeba przeczytać. Z pewnością nie będzie to czas stracony, gdyż autorka to marka sama w sobie. Dzięki przedstawionym ćwiczeniom (nie są one innowacyjne dla osób które są zaznajomione z tematem samorozwoju a jedynie poddane niewielkim modyfikacją - autora sama o tym wspomina) każdy jest w stanie budować swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale.

Polecam.

klaudia | 2016-10-22

Książka napisana jest prostym i zrozumiałym językiem, czyta sie ją lekko i przyjemnie, ale jak się dalej okazuje taka lekka nie jest. Otóż jeśli podejmiemy sie wykonania ćwiczeń zawartych w książce i potraktujemy je poważnie stajemy twarzą w twarz sami ze sobą. Kamila bezlitośnie rozprawia się z czytelnikiem co pomaga określić swoje cele, priorytety, uporządkować myśli, a docelowo życie. Kiedy skończyłam ja czytać czułam sie rozbita, byłam zaskoczona efektami ćwiczeń. Pomogło mi to jednak ułożyć wiele ważnych spraw, które pozostawały gdzieś w zawieszeniu. Serdecznie polecam, ta książka może być początkiem pięknej drogi.