Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

Wydawnictwo: Złote Myśli
motywacja, rozwój osobisty
poradniki
Chira

Jeżeli nie chcesz pracować nad sobą, jeżeli kupujesz tą książkę dla zabawy lub kaprysu, zostaw ją lepiej tym, którzy naprawdę jej potrzebują.Ta książka przeznaczona jest tylko dla tych, którzy swoją decyzję już podjęli i będą budować swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale, uskrzydleni wewnętrznym głosem kobiety, która wie, o czym mówi. Dzięki tej publikacji dowiesz się, jak wygląda świat z perspektywy nieba. Odpowiesz sobie na pytanie, dlaczego warto latać, dokąd zmierzasz i jak tam się znaleźć. W tym celu Kamila przygotowała dla Ciebie praktyczne ćwiczenia. Uważaj - jeżeli interesuje Cię świat tylko z Twojej perspektywy, jeżeli dobrze Ci na ziemi, po której stąpasz, choćby było to bagno, ta książka nie jest dla Ciebie. Jeżeli natomiast jesteś gotów przyznać przed samym sobą, że Twoje życie mogło wyglądać lepiej, jeżeli chcesz uwolnić się od swoich ograniczeń i więcej nigdy już nie grzęznąć, czas byś wziął się do lektury. Przekonasz się, że wszystko, co tu napisano, to prawda, gdy sam wzbijesz się w powietrze.

źródło opisu: Wydawnictwo Złote Mysli, 2013

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl/prod/12435/buduj-swoje-zy...»

Patton | 2017-01-31
Przeczytana: styczeń 2017

Pozycja którą trzeba przeczytać. Z pewnością nie będzie to czas stracony, gdyż autorka to marka sama w sobie. Dzięki przedstawionym ćwiczeniom (nie są one innowacyjne dla osób które są zaznajomione z tematem samorozwoju a jedynie poddane niewielkim modyfikacją - autora sama o tym wspomina) każdy jest w stanie budować swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale.

Polecam.

angelika | 2015-08-22

Popatrz na siebie z miłością. Doceń swoją inteligencję i duszę. Potraktuj siebie jak bezcenny skarb.

Patrząc na Kamile Rowińską można stwierdzić, że jest kobietą spełnioną na każdej płaszczyźnie życiowej.Idealna kobieta,pani bizneswoman wspaniała matka,żona i profesjonalna trenerka coachingowa.Życie autorki nie zawsze było usłane różami.W swoim życiu zmagała się z śmiercią, przytłaczającą samotnością na domiar złego rozwód i powracająca choroba.Zapewne nie jedna osoba usiadła by z założonymi rękami zalała się łzami i stała w miejscu czekając,aż ktoś poda pomocną dłoń. Te wszystkie wydarzenia sprawiły,że Kamila Rowińska podniosła się po życiowych rozterkach i wzięła swoje życie w swoje ręce.Autorka książki w podczas swojej 13 letniej ścieżki coachingowej zarządzała 3500 osobami, przeprowadziłam mnóstwo sesji coachingowych współpracowała również z firmami kosmetycznymi.

Nawet jeśli ty w siebie nie wierzysz wystarczająco mocno,pamiętaj,że a w ciebie wierzę.
Wierzę w...

sombresalir | 2013-09-04
Przeczytana: 2013 rok

Po książkę Kamili Rowińskiej sięgnęłam zupełnie przypadkowo, znajdując ją w biblioteczce bliskiego mi znajomego. Do tej pory obce było mi pojęcie ,,coachingu’’ kształtującego w moim rozumieniu system rozwoju osobistego i wydobywania ukrytej w każdym człowieku siły oraz motywacji. Niepewnie przechodziłam przez kolejne strony, starając się rzetelnie wykonywać proponowane w niej ćwiczenia. Niestety- poległam. Widocznie to nie był czas ani moment na zmianę swojego życia, na przeczytanie tejże pozycji do końca- starannie i odpowiedzialnie. Sytuacja zmieniła się po dwóch miesiącach. Wtedy to na nowo zagościła ona w moich rękach.
Kamila Rowińska jest jednym z najlepszych trenerów personalnych w Polsce, to kobieta sukcesu, która pokonała ciężką chorobę, przeżyła wiele negatywnych zawirowań w życiu osobistym a swoją karierę w biznesie zaczynała praktycznie od zera. Pnąc się w górę po szczeblach kariery, stała się dyrektorem Oriflame, w którym to odnosiła coraz większe sukcesy i zyski....

klaudia | 2016-10-22

Książka napisana jest prostym i zrozumiałym językiem, czyta sie ją lekko i przyjemnie, ale jak się dalej okazuje taka lekka nie jest. Otóż jeśli podejmiemy sie wykonania ćwiczeń zawartych w książce i potraktujemy je poważnie stajemy twarzą w twarz sami ze sobą. Kamila bezlitośnie rozprawia się z czytelnikiem co pomaga określić swoje cele, priorytety, uporządkować myśli, a docelowo życie. Kiedy skończyłam ja czytać czułam sie rozbita, byłam zaskoczona efektami ćwiczeń. Pomogło mi to jednak ułożyć wiele ważnych spraw, które pozostawały gdzieś w zawieszeniu. Serdecznie polecam, ta książka może być początkiem pięknej drogi.

maggy4 | 2014-06-02
Przeczytana: 02 czerwca 2014

jest to moja druga książka tejże autorki - dla mnie jest fantastyczna!!! polecam osobom, które na poważnie zabierają się za rozwój osobisty i pragną stałych pozytywnych zmian w życiu. Dzięki Pani Rowińskiej uwierzyłam,że mogę wszystko i dam sobie w zyciu radę. :)

witaaminkaa | 2017-07-03
Przeczytana: 01 lipca 2017

Książki Kamili powinny być obowiązkowymi lekturami w każdej szkole średniej... Uczymy się tylu niepotrzebnych żeczy a nie nauczają Nas jak być szczęśliwym i jak zbudować wartościowe życie w zgodzie z własnym sumieniem.
Ta książka dała mi więcej niż miesiące psychoterapii. Uświadomiłam sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko co sobie wymarzę jest w zasięgu moich możliwości.

POLECAM

lula | 2015-11-18
Przeczytana: 18 września 2015

Motywująca książka z mnóstwem ćwiczeń, prostych a ile dających do myślenia. WARTO.

Ania Janiczek | 2015-04-08
Przeczytana: 01 września 2013

Naprawdę dobra, motywująca do działania książka. W połączeniu ze szkoleniem Kamili Rowińskiej, daje dużego kopa do działania.

moniksowa | 2017-08-15
Przeczytana: 2017 rok