Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

Wydawnictwo: Złote Myśli
motywacja, rozwój osobisty
poradniki
Chira

Jeżeli nie chcesz pracować nad sobą, jeżeli kupujesz tą książkę dla zabawy lub kaprysu, zostaw ją lepiej tym, którzy naprawdę jej potrzebują.Ta książka przeznaczona jest tylko dla tych, którzy swoją decyzję już podjęli i będą budować swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale, uskrzydleni wewnętrznym głosem kobiety, która wie, o czym mówi. Dzięki tej publikacji dowiesz się, jak wygląda świat z perspektywy nieba. Odpowiesz sobie na pytanie, dlaczego warto latać, dokąd zmierzasz i jak tam się znaleźć. W tym celu Kamila przygotowała dla Ciebie praktyczne ćwiczenia. Uważaj - jeżeli interesuje Cię świat tylko z Twojej perspektywy, jeżeli dobrze Ci na ziemi, po której stąpasz, choćby było to bagno, ta książka nie jest dla Ciebie. Jeżeli natomiast jesteś gotów przyznać przed samym sobą, że Twoje życie mogło wyglądać lepiej, jeżeli chcesz uwolnić się od swoich ograniczeń i więcej nigdy już nie grzęznąć, czas byś wziął się do lektury. Przekonasz się, że wszystko, co tu napisano, to prawda, gdy sam wzbijesz się w powietrze.

źródło opisu: Wydawnictwo Złote Mysli, 2013

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl/prod/12435/buduj-swoje-zy...»

Monika-Katarzyna | 2018-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2018

Wygrałam tego ebooka, wypełniając ankietę na stronie Pani Kamili. Nosiłam się z zamiarem jego kupna, chociaż nie czytam poradników (są dla mnie daremnym "biciem piany"), ale doceniam i lubię Panią Kamilę (oglądać, słuchać, czytać).

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Książka daje porządnego kopa motywacyjnego. Wiadomo, że jak się jest leniem od urodzenia to ciężko nagle stać się pewnym siebie i zorganizowanym ale gdy znajdziemy chęć do zmian i podejmiemy wyzwanie, to wszystko można osiągnąć z właściwym podejściem.

"Jak często w życiu idziesz za głosem swojego wewnętrznego przewodnika, za głosem swoich wartości, swoich pragnień? Jak często rezygnujesz z nich w imię „świętego spokoju”?".

"Ty też rezygnujesz ze swoich marzeń, wyrażania swojej radości, wskakiwania do fontanny, gdy masz ochotę, głośnego śpiewania w samochodzie, opowiadania o swoich pragnieniach ze względu na obawę przed tym, co ludzie powiedzą?".

Polecam dla wahających się, co zrobić ze swoim życiem...

Patton | 2017-01-31
Przeczytana: styczeń 2017

Pozycja którą trzeba przeczytać. Z pewnością nie będzie to czas stracony, gdyż autorka to marka sama w sobie. Dzięki przedstawionym ćwiczeniom (nie są one innowacyjne dla osób które są zaznajomione z tematem samorozwoju a jedynie poddane niewielkim modyfikacją - autora sama o tym wspomina) każdy jest w stanie budować swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale.

Polecam.

angelika | 2015-08-22

Popatrz na siebie z miłością. Doceń swoją inteligencję i duszę. Potraktuj siebie jak bezcenny skarb.

Patrząc na Kamile Rowińską można stwierdzić, że jest kobietą spełnioną na każdej płaszczyźnie życiowej.Idealna kobieta,pani bizneswoman wspaniała matka,żona i profesjonalna trenerka coachingowa.Życie autorki nie zawsze było usłane różami.W swoim życiu zmagała się z śmiercią, przytłaczającą samotnością na domiar złego rozwód i powracająca choroba.Zapewne nie jedna osoba usiadła by z założonymi rękami zalała się łzami i stała w miejscu czekając,aż ktoś poda pomocną dłoń. Te wszystkie wydarzenia sprawiły,że Kamila Rowińska podniosła się po życiowych rozterkach i wzięła swoje życie w swoje ręce.Autorka książki w podczas swojej 13 letniej ścieżki coachingowej zarządzała 3500 osobami, przeprowadziłam mnóstwo sesji coachingowych współpracowała również z firmami kosmetycznymi.

Nawet jeśli ty w siebie nie wierzysz wystarczająco mocno,pamiętaj,że a w ciebie wierzę.
Wierzę w...

Artur_Lipinski | 2018-09-19
Przeczytana: 19 września 2018

Książka która pomaga zrozumieć nasze wartości i do czego chcemy dojśćw życiu. Dzięki temu wyostrzają się nasze działania i możemy krok po kroku iść w stronę marzeń.

książke kupisz tutaj w sklepie Kamili: http://bit.ly/Buduj_życie_odpowiedzialnie_i_zuchwale

sombresalir | 2013-09-04
Przeczytana: 2013 rok

Po książkę Kamili Rowińskiej sięgnęłam zupełnie przypadkowo, znajdując ją w biblioteczce bliskiego mi znajomego. Do tej pory obce było mi pojęcie ,,coachingu’’ kształtującego w moim rozumieniu system rozwoju osobistego i wydobywania ukrytej w każdym człowieku siły oraz motywacji. Niepewnie przechodziłam przez kolejne strony, starając się rzetelnie wykonywać proponowane w niej ćwiczenia. Niestety- poległam. Widocznie to nie był czas ani moment na zmianę swojego życia, na przeczytanie tejże pozycji do końca- starannie i odpowiedzialnie. Sytuacja zmieniła się po dwóch miesiącach. Wtedy to na nowo zagościła ona w moich rękach.
Kamila Rowińska jest jednym z najlepszych trenerów personalnych w Polsce, to kobieta sukcesu, która pokonała ciężką chorobę, przeżyła wiele negatywnych zawirowań w życiu osobistym a swoją karierę w biznesie zaczynała praktycznie od zera. Pnąc się w górę po szczeblach kariery, stała się dyrektorem Oriflame, w którym to odnosiła coraz większe sukcesy i zyski....

Jeden z lepszych poradników jakie czytałam. Wróc! To nie jest do końca poradnik raczej mowa motywacyjna dotycząca rożnych aspektów życia uzupełniona ćwiczeniami. I to właśnie te ćwiczenia, jak mówi autorka, są najważniejsze, ponieważ pozwalają Ci odkryć siebie i uświadomić sobie kilka rzeczy na temat swojego życia. Powiem szczerze, że robienie ćwiczeń zajęło mi więcej czasu niż samo czytanie książki. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o sobie. Jak ktoś uważa, że zna siebie doskonale to niech tym bardziej sięgnie po tą książkę - może być zaskoczony :-)

Amy711 | 2018-05-02
Przeczytana: 02 maja 2018

Każdy chyba dociera do takiego momentu w życiu,że zaczyna się zastanawiać, czy to co robi jest zasadne i wartościowe. W sumie, jakie są nasze wartości? Podczas czytania książki P. Kamili poukładałam sobie wszystkie wartości, jakimi w życiu się kieruję. Mam pewien plan działania, który póki co pozytywnie mnie nakręca. Czy poradnik się sprawdzi? Czas pokaże :)

iza161 | 2019-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2019

Lubie czytac ksiazki Kamili.
Sa lekkie i fajnie ,plynnie sie je czyta.Sa napisane prostym jezekiem i w bardzo ,ale to bardzo dziecinnie prosty przekaz :)
Co prawda wiele z niej nie wyciagnelam,ale nie zaluje

klaudia | 2016-10-22

Książka napisana jest prostym i zrozumiałym językiem, czyta sie ją lekko i przyjemnie, ale jak się dalej okazuje taka lekka nie jest. Otóż jeśli podejmiemy sie wykonania ćwiczeń zawartych w książce i potraktujemy je poważnie stajemy twarzą w twarz sami ze sobą. Kamila bezlitośnie rozprawia się z czytelnikiem co pomaga określić swoje cele, priorytety, uporządkować myśli, a docelowo życie. Kiedy skończyłam ja czytać czułam sie rozbita, byłam zaskoczona efektami ćwiczeń. Pomogło mi to jednak ułożyć wiele ważnych spraw, które pozostawały gdzieś w zawieszeniu. Serdecznie polecam, ta książka może być początkiem pięknej drogi.

maggy4 | 2014-06-02
Przeczytana: 02 czerwca 2014

jest to moja druga książka tejże autorki - dla mnie jest fantastyczna!!! polecam osobom, które na poważnie zabierają się za rozwój osobisty i pragną stałych pozytywnych zmian w życiu. Dzięki Pani Rowińskiej uwierzyłam,że mogę wszystko i dam sobie w zyciu radę. :)