Jak pracują maszyny? Niezwykły świat lotnictwa

Tłumaczenie: Agnieszka Sakowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Centrum Edukacji Dziecięcej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Papilon
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Machines at Work. In the Air
lotnictwo, dla dzieci
jusola

Książka, napisana prostym językiem, zawiera atrakcyjne fotografie, w tym niepowtarzalne zdjęcie panoramiczne airbusa ze zbliżeniami istotnych elementów, a także odnośniki do stron internetowych oraz słowniczek. Prezentuje bogaty świat lotnictwa - od maszyn sportowych, przez transportowe, pasażerskie i bojowe po balony i samolot startujący jak helikopter.

źródło opisu: Grupa Wydawnicza Publicat S.A.

źródło okładki: www.publicat.pl

Kasiek | 2015-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2015

Seria wszystkich czterech książeczek ( samoloty, maszyny budowlane, pociągi i samochody wyścigowe) jest naprawdę dobra przede wszystkim dlatego że poza pięknymi realnymi panoramicznymi zdjęciami na każdej stronie jest dość duży opis jak na taką książkę.W większości podobnych publikacji jest zdjęcie i opis typu: koparka ma łychę i kopie fundamenty. koniec. Polecam mój 5 letni syn jest zachwycony

Chaoticreader | 2016-04-30
jusola | 2013-04-20