ABC obżarstwa

Wydawnictwo: Egmont Polska
Garfield's Guide To Pigging Out
komiksy
Kyou

Czy zastanawialiście się kiedyś, co Garfield robi, by pozostać grubasem i obżartuchem? To łatwiejsze niż Wam się wydaje.

Ważne jest przebywanie w towarzystwie osób grubszych od siebie i przestawienie wagi tak, by pokazywała 3 kg mniej. A przede wszystkim NIGDY nie wolno się wahać - trzeba jeść wszystko, co się nawinie!

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont Polska, 2005

źródło okładki: http://www.empik.com/garfield-abc-obzarstwa-davis-jim,58458,ksiazka-p

Olga | 2016-09-05
Na półkach: Przeczytane, Ebooki, 2016
Przeczytana: 05 września 2016

Kiedy już się przejrzy kilka komiksów z Garfieldem, to historyjki zaczynają się powtarzać.

Alison | 2014-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2014

Dla każdego, kto martwi się tym, że ma ochotę na kolejną tabliczkę czekolady :D

Choć denerwuje mnie wyraz pyszczka Garfielda na niektórych kadrach, jakby w ogóle nie miał przyjemności z jedzenia :(

książek: 1978
Kyou | 2013-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2013

Uwielbiam Garfielda, no ale kto nie? :3

'Jon - Świetnie! Zgubiłem parę kilo!
Garfield - A ja je znalazłem. Chciałbym, żeby to był tylko kiepski żart'