Wsłuchaj się w swoje ciało

Wydawnictwo: Kos
poradniki

Książka została mi polecona przez znajomą. Zaufałem jej i nie zawiodłem się. Napisana prostym językiem o optymistycznym zabarwieniu. Czyta się ją szybko i przyjemnie. Do przeczytania w weekend.

Bardzo ważna jest wiedza, którą Lise chce nam przekazać. A mianowicie, że większość dolegliwości, które dotyka nasze ciała, wynika z naszej psychiki czy też duchowości (szeroko pojętej). Nasze nastawienie, myślenie, oczekiwania, blokady wypływają poprzez ciało materialne. To tylko część filozofii, o której mówi autorka, ale jest głównym motywem tej pozycji.

Trafiła do mnie, a trafić do mnie wcale nie łatwo. Uwierzyłem autorce, że ma rację w wielu kwestiach, które przedstawiła. Przyjąłem przekazaną mi wiedzę jako kolejny etap w swoim wewnętrznym rozwoju, jako kolejny stopień wtajemniczenia. I za to jej dzięki.

Na półkach: Psychologia, Przeczytane
Przeczytana: 03 lipca 2011

polecam osobą poszukującym metody na życie i chcącym wziąć ster w sowoje ręce.

Kasia | 2015-12-26
Przeczytana: 25 grudnia 2015