Jak oszukano naród

historia

źródło okładki: http://www.quovadisbooks.net

Patton | 2015-02-03
Przeczytana: luty 2015

"Jak oszukano naród" to przegląd wydarzeń w sferze politycznej po 1989 roku do roku 2001. Autor wskazał w jaki sposób wyborcy oddając głos dokonali wyboru, który okazał się chybiony. Nie ze względów ideologicznych - ta partia a nie żadna inna, lecz ze względu na partyjniactwo osób postawionych na piedestale oraz na wykreowanej iluzorycznej opozycji przez owe kolesiostwo.

Ze swojej strony mogę dodać tylko jak to możliwe, że prawa ręka wita się z lewą i nie doświadcza nieporozumień?

Historia to dziedzina, która lubi zataczać kręgi raz mniejsze a raz większe (czasem może to być elipsa), przez co zawsze warto mieć na uwadze wcześniejsze wydarzenia.

fotyk | 2016-12-01
Przeczytana: 24 listopada 2016