Żokej

Wydawnictwo: Black Unicorn
Żokej
lava129

Niezwykła, biograficzna opowieść o jednym z najlepszych polskich dżokejów - Mieczysławie Mełnickim. Legenda polskich wyścigów konnych. W swej ponad trzydziestoletniej karierze wygrał 1663 gonitwy, co do dzisiaj jest niepobitym rekordem. Od 1988 roku udanie kontynuuje wyścigową karierę jako trener. Historia człowieka o wielkim sercu i wielkiej ambicji. Pomimo problemów i nie najlepszych...

Historia człowieka o wielkim sercu i wielkiej ambicji. Pomimo problemów i nie najlepszych czasów, w których przyszło mu dorastać i żyć, zawsze pozostawał sobą. Zaczynał od zera, by stać się legendą. Książka opowiada o codziennej walce z rzeczywistością o marzenia. Poznajemy klimat i atmosferę wyścigów - od porannego treningu, przez przygotowania do gonitw, analizy i taktyki, po wielkie zwycięstwa. Sukcesy i porażki, rywalizacja, ale przede wszystkim szacunek do ludzi i koni. Opowieść bardzo optymistyczna i ciepła, motywująca do działania - nie tylko w kwestii wyścigów konnych, ale każdej innej dziedzinie życia.

źródło opisu: http://www.blackunicorn.pl/zokej.html

źródło okładki: http://www.blackunicorn.pl/zokej.html