Przepowiednie milenijne dla żółtodziobów

Tłumaczenie: Sebastian Musielak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dla żółtodziobów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
The Complete Idiot's Guide to New Millenium Predictions
8371209991
korcia

Być może stawiano ci już horoskop albo ... Cyganka wróżyła z twojej dłoni. Ale gdy mowa o tym, co cię czeka po roku dwutysięcznym, zaczynasz tęsknie myśleć o wehikule czasu. Poczekaj! Przeczytaj tę ksiąkę, a znajdziesz wszystko na temat obietnic i wyzwań kolejnego tysiąca lat. Z "Przepowiedni milenijnych" dowiesz się, co gotuje nam przyszłość - zarówno ludzkości, jak i tobie osobiście.

źródło opisu: Rebis, 2000

źródło okładki: http://ww.w.conrada11.pl/