Grzesznik

Cykl: Facet na telefon (tom 2)
Wydawnictwo: Wielka Litera
9788364142000
dorotai

Powieść dla kobiet, które rozpalił "Facet na telefon". I dla tych, które jeszcze nie znają smaku prawdziwej namiętności. Gdy jedna kobieta nie wystarcza... Adam G., zawodowo zajmujący się zaspokajaniem potrzeb erotycznych klientek, w końcu spotyka na swej drodze kobietę, którą chce mieć tylko dla siebie. Ale czy mężczyzna, który miał dziesiątki partnerek,może wymagać wierności od kobiety? I...

Gdy jedna kobieta nie wystarcza...

Adam G., zawodowo zajmujący się zaspokajaniem potrzeb erotycznych klientek, w końcu spotyka na swej drodze kobietę, którą chce mieć tylko dla siebie. Ale czy mężczyzna, który miał dziesiątki partnerek,może wymagać wierności od kobiety? I czy naprawdę sam jest na to gotowy?

Przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć, a miłość łatwo pomylić z pożądaniem. Zwłaszcza gdy grzech namiętności tak słodko kusi...

źródło opisu: www.wielkalitera.pl

źródło okładki: www.wielkalitera.pl

Beata | 2016-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2016

Dobra, ale słabsza od pierwszej części. Wspomnienia męskiej dziwki. Powieść mocno erotyczna, zdecydowanie dla dorosłych odbiorców. Sceny seksu opisane jednak bardzo ładnie, bez wulgarności.

szaraczek | 2015-02-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 11 lutego 2015

Magdalena | 2016-02-28
Przeczytana: 27 lutego 2016

Świetna książka pełna przygód, emocji i przemyśleń.
Rozbudza wyobraźnie, a i nie idzie się z nią nudzić ;).
Książkę czyta się bardzo szybko, a strony przelatują nawet nie wiadomo kiedy :).
Polecam :D.

anitus | 2015-09-16
Przeczytana: 16 września 2015

Nie czytałam jeszcze I tomu "Faceta na telefon", ale czytałam inną pozycję tego autora "Kusiciel", która mi się podobała, więc z zainteresowaniem sięgnęłam po"Grzesznika".
Cóż tu pisać :). Jest to literatura zdecydowanie dla osób dojrzałych, sceny erotyczne są mocne, opisane bardzo wyraziście, ale jednocześnie nie jest to niesmaczne. Jak dla mnie, facet zna się na kobietach i wie o czym pisze :).
Jednocześnie książka nie jest tylko suchym przekazem scen porno, mamy tu również ukazane emocje, wewnętrzne rozterki moralne męskiej dziwki, chęć spróbowania życia normalnego w monogamii.
Kto lubi literaturę erotyczną, albo nie ma do końca wyrobionego o niej zdania powinien sięgnąć po "Grzesznika". Polecam.

adorable | 2014-09-16
Przeczytana: 12 września 2014

Literatura erotyczna nadal króluje na rynkach wydawniczych, ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem. Nie ukrywam, że nie stronię od tych powieści i nie należę do grona tych, którzy nieustannie krytykują erotyki, nierzadko zupełnie nie znając ich albo będąc po jednej, niezbyt udanej lekturze. Owszem, jedne powieści erotyczne są denne i sztampowe, ale inne bywają naprawdę niezłe, interesujące i całkiem dobrze napisane. Tym razem ponownie pokrótce przedstawię Wam swoje wrażenia po lekturze książki o odważniejszej tematyce, będącej kontynuacją losów Adama z "Faceta na telefon".

Adamowi ciężko przychodzi pogodzenie się ze śmiercią Ilony – jego wyjątkowej klientki, która zmarła w jego obecności. Mężczyzna nieustannie myśli o kobiecie, wspominając ją nawet podczas intymnych kontaktów z innymi paniami. Powoli zaczyna radzić sobie z tęsknotą, kiedy na horyzoncie pojawia się Alicja, której mąż popełnił...

Youstyna | 2013-07-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Erotyka
Przeczytana: 16 lipca 2013

Zdecydowanie lepsza część. Mam wrażenie, że autor w tej odsłonie chce nam pokazać swoją wrazliwsza stronę. Ponad to sobie i nam czytajacym chce wmowic, czy też przekonać, że może i chodzi mu czasem po glowie i sercu monogamia, ale to chwilowe. On jest stworzony do zajęcia jakim się para. I dobrze mu z tym.

kryminalnakuchnia | 2015-10-20
Na półkach: Przeczytane, Serie

Gorsza od pierwszej części.Napisana już zupełnie w inny sposób dzięki temu nie była nudna.Z pewnością przeczytam kolejną część.

Kasia1101998 | 2016-11-01

Lepsza od poprzedniej.

Ciasteczko17 | 2014-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo fajna książka. Pokazała Adama z całkiem innej strony niż pierwsza część. Myślałam, że zakończenie będzie o wiele lepsze no cóż myliłam się. Miałam nadzieję, że jakoś się ułoży Adamowi i Alicji a tu takie zaskoczenie. I skończyło się na tym, że dalej robi to co robił - to takie smutne. Po mimo to książka mi się podobała.

aisha | 2013-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2013

II część książki Facet na telefon wypada słabiej niz I.Nie wciągnęła mnie tak bardzo.Mimo to chciałam poznać dalsze losy bohatera.Mam nadzieję że nie jest to ostatnia część książki.