Kredyt czy leasinga Analiza porównawcza

Wydawnictwo: Drągowski A.D.
poradniki

W książce autorka omawia i porównuje dwa rodzaje instrumentów finansowych dostępnych na rynku: kredyt bankowy oraz leasing. Przede wszystkim wskazuje ich zalety i wady oraz optymalny czas pozyskania srodków finansowych z tych źródeł. Przedstawia również analizę prawno-podatkowych skutków wykorzystania przez przedsiębiorców tych dwóch konkretnych źródeł finansowania w formie kredytu i leasingu. W rozdziale pierwszym została zawarta charakterystyka prawna i podatkowa umowy leasingu oraz umowy k

litpawel | 2015-07-30
Robert | 2014-12-22