Góry Sowie

Wydawnictwo: Rewasz
Przewodnik, Góry Sowie,
Meehoow

Przewodnik po atrakcyjnym turystycznie i krajoznawczo paśmie Sudetów - Górach Sowich. Oprócz gór, lasów i krajobrazów obszar ten nasycony jest dawnymi fortyfikacjami i tajemniczymi podziemiami wykutymi w okresie II wojny światowej, niespenetrowanymi jeszcze w całości. Opisano także ważniejsze miejscowości u stóp Gór: Świdnicę, Dzierżoniów, Bielawę, Pieszyce, Nową Rudę, Jedlinę Zdrój. 184...

184 stron plus 16 stron barwnych, 24 fotografii kolorowych, 66 ilustracji czarno-białych, 5 mapek i planików, przeglądowa mapka Gór Sowich.

źródło opisu: Oficyna Wydawnicza Rewasz, 2012

źródło okładki: http://www.rewasz.pl/gory-sowie-przewodnik.html

Piotr | 2017-10-16

Bardzo dobry przewodnik, napisany ręką doświadczonego przewodnika sudeckiego.

Meehoow | 2013-04-17
Edyta | 2017-03-02