Karmiczny zegar

Wydawnictwo: My Book
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
literatura piękna
Pani_Wu

Karmiczny zegar to pierwsza z książek zawodowej tarocistki-psychoterapeutki, która w bardzo praktyczny sposób udziela odpowiedzi na pytanie "Dlaczego tak się to skończyło?". Opowiadania powstały w oparciu o autentyczne wydarzenia z życia osób, które korzystały z jej pomocy. Poprzez plastyczne, szczegółowe opisy snów i wzajemnych relacji partnerskich, ich myśli i odczuć wskazuje praktyczne...

Opowiadania powstały w oparciu o autentyczne wydarzenia z życia osób, które korzystały z jej pomocy. Poprzez plastyczne, szczegółowe opisy snów i wzajemnych relacji partnerskich, ich myśli i odczuć wskazuje praktyczne metody samodzielnego udoskonalania związków. Na konkretnych przykładach pokazuje, jak można wykorzystać potęgę podświadomości – największy skarb każdego z nas. Uczy poprzez łatwo czytające się opowiadania bez wpajania teorii. Całość z nutką temperamentu słonecznej Grecji.

źródło opisu: http://www.mybook.pl/6/0/bid/265

źródło okładki: http://www.mybook.pl/6/0/bid/265

książek: 1951
Anna | 2013-11-20
Przeczytana: 20 listopada 2013

Chrisa Ellas to pseudonim literacki pewnej niezwykłej kobiety. Niezwykłej z racji talentu, jaki posiada. Być może nie wierzycie w to, czym zajmuje się autorka książki pod tytułem "Karmiczny zegar", wcale mnie to nie dziwi, ponieważ sama podchodzę do tego typu spraw bardzo sceptycznie, ale opowiadania przeczytałam z zainteresowaniem i jestem pewna, że na Was również zrobią spore wrażenie.
Chrisa Ellas jest tarocistką-psychoterapeutką. Należy do osób o dobrym sercu, pomagającym innym, często zapominając o własnym życiu i o odpoczynku. Książka jest zbiorem opowiadań jak najbardziej rzeczywistych, nie jest to żadna fikcja literacka. Autorka opisuje wydarzenia z życia osób, którym pomagała, za ich zgodą oczywiście, natomiast ze zmienionymi imionami. Okazuje się, że mnóstwo osób korzysta z pomocy Chrisy Ellas, wierzą w jej moc, w jej inteligencję, w to, że potrafi im fachowo doradzić, pomóc dostrzec to, co ważne, na czym warto się skupić, a czym zupełnie nie zaprzątać sobie głowy.
Miałam...