Na scenie, za sceną. Autobiografia

Wydawnictwo: Dream Books
Onstage Offstage
muzyka pop, Michael Buble
joly_fh

„Stoję za kulisami w prawie całkowitej ciemności. Dźwiękowiec przyczepia nadajnik mikrofonu do paska moich spodni. Asystentka poprawia mi krawat i wygładza koszulę. Przed sobą widzę schody prowadzące na scenę, gdzie już czeka mój zespół. Na widowni około trzydziestu tysięcy ludzi, którzy wydali ciężko zarobione pieniądze, by kupić bilet na mój występ. Ogarnia mnie dziwne uczucie. Jestem skupiony i jednocześnie spokojny. Być może to wbrew logice – przecież czeka mnie występ przed wielotysięcznym tłumem. To dla mnie chwila niekłamanej radości…” – tak zaczyna swoją autobiografię Michael Bublé.

„Na scenie, za sceną” (oryginalny tytuł: „Onstage Offstage”) to wspaniale ilustrowane wydawnictwo autobiograficzne. To szczery pamiętnik Michaela Bublé, w którym pisze o swojej karierze, miłości i życiu.

Fotografie autorstwa Deana Freemana, które uzupełniają wydawnictwo, w znakomitej większości powstały na potrzeby tej publikacji. Książka zawiera ponad 200 stron wyjątkowych zdjęć!

Michael Bublé, którego szósty album studyjny „To Be Loved” (Warner Music, 2013) pojawił się właśnie w sprzedaży, sprzedał w samych Stanach ponad 16 milionów płyt! Trzykrotnie zdobył nagrodę Grammy w kategorii Best Traditional Pop Vocal Album za płyty: „Call Me Irresponsible” (2008), „Michael Buble Meets Madison Square Garden” (2010) oraz „Crazy Love” (2011).

źródło opisu: http://www.dreammusic.pl/books/na-scenie-za-scena/

źródło okładki: http://www.dreammusic.pl/books/na-scenie-za-scena/

Ola | 2014-11-25
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 25 listopada 2014

Wiele lat temu, bo chyba już 11 - moja mama dostała pod choinkę płytę Michaela Buble. Od tamtej pory jestem zakochana w tym rewelacyjnym piosenkarzu o tak... seksownej aparycji :) W tym roku udało mi się "spotkać" Michaela na żywo, będąc na jego koncercie. Ten magiczny wieczór na zawsze zostanie w mojej pamięci i jeszcze wiele nocy później przeżywałam wszystko na nowo śniąc o koncercie.
Książkę polecam dla wszystkich fanów Michaela. Jest krótka, ale warto. :) Pozdrawiam wszystkich Bubleholic'ow :)

Kinga | 2015-02-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: październik 2013

Fajnie było przeczytać o historiach, które towarzyszyły powstawaniu ulubionych piosenek. Dla mnie wcale nie było za krótko, lecz w sam raz :)

zorbusia | 2013-11-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 27 listopada 2013

Czuję niedosyt. Mogłoby być więcej opisane a mniej zdjęć.

Marta | 2014-03-04
Przeczytana: 03 marca 2014

Taka sobie. Wygrałam, to przeczytałam. Bez fajerwerków.

bonsel | 2017-09-02
Małgorzata | 2016-06-25