Pitawal pruszkowski

Wydawnictwo: Poligraf
Bożena

Zenon Jerzy Maron – pracował na różnych stanowiskach, a ostatnio w swojej firmie jako broker ubezpieczeniowy. Pisaniem zajął się dawno, początkowo pisał wprawki dla samego siebie, odkładając na później opublikowanie swoich zapisków, ale gdy po jakimś czasie sięgnął po odłożone kartki, okazało się, że część pożółkła i nie nadaje się do odtworzenia, a część niestety się zdezaktualizowała. W innej formacji była pisana i dotyczyła minionych wydarzeń, nijak zatem było je wyciągać na światło dzienne. Opowiadania dotyczyły spraw przyziemnych, spotykanych tak często, że przez niektórych nawet niezauważalnych. Dopóki to ich nie dotknęło

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje2.php?fid=57

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl