Okładka książki Kuracje oczyszczające

Kuracje oczyszczające

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka zdrowia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
papier
Ruciol
6,25 (4 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Codziennie myjemy swoje ciało, włosy, zęby, dbamy o higienę, odpowiedni ubiór. A co z wnętrzem organizmu? Może nadszedł czas na generalne porządki, czyli... oczyszczanie organizmu? Naturalne kuracje oczyszczające sprawdzone przez dr Górnicką podczas wieloletniej praktyki lekarskiej pozwolą cieszyć się zdrowiem przez długie lata!

źródło opisu: www.awm.waw.pl

Polecamy

Opinie czytelników
Jotkape | 2014-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2014

Książeczka jest cieniutka więc opisane w niej kuracje są raczej lakoniczne. Ale świetny wstęp do dalszych poszukiwań najlepszej metody dla siebie.

blue37 | 2014-10-11
Przeczytana: 10 października 2014