Zwykli ludzie - liderzy. Jak maksymalnie wykorzystać kreatywność pracowników

Tłumaczenie: Anna Czajkowska
Wydawnictwo: Muza
Grass roots leaders : the BrainSmart revolution in business
poradniki

Książka wiernie opisuje sytuację panującą obecnie w firmach i instytucjach, a także najnowsze badania nad funkcjonowaniem naszego mózgu, przedstawia projekt radykalnych zmian, które firmy muszą wprowadzić, aby przetrwać, i wyjaśnienia, co to oznacza dla ich kadry kierowniczej i pracowników. Jeśli jesteś pracownikiem, który ma serdecznie dość codziennych stresów, chybionych planów, nieprzemyślanych zmian, a także skarg klientów - ta książka jest dla Ciebie!

źródło opisu: MUZA, 2008

źródło okładki: Muza, 2008