Szkicozdrapki. Wróżki

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Użyj rysika do szkicownika modowych motywów na specjalnie przygotowanych kartach tej niesamowitej książki! Znajdziesz w niej proste instrukcje, jak rysować, bajkową historyjkę, której zakończenie zależy od ciebie, oraz strony, na których możesz pisać i ćwiczyć szkicowanie do woli! Tytuły w serii: `Dinozaury`, `Moda`, "Wróżki", "Piraci".

Zawsze bardzo lubiłam rysować, ale chyba nie aż tak bardzo jak moja córeczka. Alicja spędza z kredkami większość czasu. Były nawet tygodnie, gdy chodząc z nią na spacery musiałam mieć zawsze przy sobie jakiś cienki zeszycik i ołówek, bo wystarczyło, byśmy przysiadły na jakiejś ławeczce w parku czy na placu zabaw i moje dziecko zaraz chciało rysować. Wiadomo, że różnie jej to wychodziło. Na początku stawiała jakieś dziwne bohomazy by z czasem dojść do większej wprawy. W tej chwili jej postacie są naprawdę ładne i bez kłopotu każdy odgadnie co też artysta miał w danym momencie na myśli.

Staram się jednak rozwijać tę pasję u mojej córki. Gdy tylko jest okazja podsuwam jej różnego rodzaju zeszyty ćwiczeń, dzięki którym Ala ćwiczy swoją rączkę. Cieszę się także, gdy mała chce uczyć się rysowania z książeczek specjalnie do tego stworzonych. A urozmaicenie wśród tego typu zeszytów z zadaniami jest naprawdę duże. Ostatnio w moje ręce wpadła wyjątkowa książka. Tego typu zabawy jeszcze nie...