Vademecum myśliwego

Wydawnictwo: Bellona
7 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Anna | 2014-12-06

Wspaniała i wielce pomocna pozycja dla tych, którzy już są myśliwymi, albo będą w najbliższym czasie starać się o wstąpienie w szeregi Polskiego Związku Łowieckiego. To przede wszystkim zbiór przepisów prawa łowieckiego, zasad wykonywania polowań, podstawowych pojęć łowieckich, takich jak: hodowla, polowanie, obwód łowiecki, strzelectwo myśliwskie, zwierzęta łowne i ich okresy ochronne, a także podstawowe informacje o broni myśliwskiej, amunicji do niej, itp. Sama korzystałam z wiedzy tam zawartej (z racji zawodowych) i powiem, że na prawdę warto.

VeraSonatti91 | 2016-03-15
Hubert | 2014-04-04