Zioła

Tłumaczenie: Joanna Mikołajczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Porady eksperta". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Buchmann
Zioła, ziołolecznictwo
Pami

Praktyczny poradnik dla wszystkich działkowców i ogrodników. Zajmowanie się własnym skrawkiem ziemi to przyjemne, ale także absorbujące zajęcie. Uprawiając wiele gatunków roślin, łatwo zapomnieć o jakiejś pracy i właściwym terminie jej wykonania. Zastosowany w książce podział na miesiące, a w nich na określone działy tematyczne pozwala w łatwy sposób przyswoić sobie informacje na temat przypadających w tym okresie prac i metod ich wykonania.

źródło opisu: http://www.bookmaster.pl/ziola/seitz,paul/ksiazka/598002.xhtml

źródło okładki: http://www.bookmaster.pl/ziola/seitz,paul/ksiazka/598002.xhtml