Pseudonim Przypadek

Tłumaczenie: Maria Nowak
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy AGAPE
Pawel, ou le faux depart
Julia

Po tragicznej śmierci rodziców trzynastoletni Paweł zostaje sam w obcym kraju, we Francji. Ani w domu dziecka, ani w kolejnych rodzinach zastepczych nie przestaje tesknić za swoim własnym miejscem na świecie. Pewnego dnia ucieka do kraju, gdzie sie urodził, do rzeczywistołci, którą pamięta z wczesnego dziecinstwa, do Polski. Cały czas nurtuje go jednak pytanie kim włałciwie jest skoro we Francji przezywaja go Polaczkiem, a w Polsce – żabojadem? I dlaczego tak dziwnie układa mu sie życie? Czy wszystko co go spotkało to tylko przypadki?

Opowieść o przeżyciach Pawła jest próbą odpowiedzi na najwazniejsze pytania stawiane przez współczesnych nastolatków. Kto z nas nie spotkał w życiu kogos takiego jak Paweł? Kto z nas nie roztrzasal podobnych problemów?

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!