Twój podręczny uspokajacz. Niezbędnik każdej kobiety

Tłumaczenie: Małgorzata Wróblewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensus Kobieta". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
The Anywhere, Anytime Chill Guide: 77 Simple Strategies for Serenity
równowaga, spokój, zdrowie
poradniki
godmyt

Twoje rozkosznie zdrowe życie Czy czasem wydaje Ci się, że Twoje życie jest nieustannym pasmem frustracji i stresu? Czy zdarzają Ci się dni wściekle najeżone przeszkodami i utrapieniami, zarówno w pracy, jak i domu? Czy nawarstwiające się dolegliwości fizyczne sprawiają, że pod koniec dnia jesteś kompletnie wypompowana i zdemotywowana? Przestań pocieszać się śmieciowym jedzeniem, espresso...

Twoje rozkosznie zdrowe życie

Przestań pocieszać się śmieciowym jedzeniem, espresso czy kolejnym kieliszkiem czegoś mocniejszego. Zamiast tego proponujemy Ci metody zatroszczenia się o siebie, które skutecznie i trwale wyeliminują dolegliwości Twojego ciała, umysłu i duszy.

Książka ta jest znakomitym remedium na wszelkie niedogodności życia. Zawiera zestaw prostych ćwiczeń, które możesz wykonać w dowolnym czasie i miejscu. Dzięki nim osiągniesz spokój, nie będziesz miewać koszmarów, poczujesz w sobie więcej energii, staniesz się mniej podatna na wahania nastroju — po prostu zaczniesz bardziej cieszyć się życiem!

W pracy: rozmowa kwalifikacyjna, przepracowanie, publiczne wystąpienia, ważne spotkanie, kłótnia z szefem.
Miłość i przyjaźń: zrywanie, przeprosiny, przekazywanie i odbieranie złych wieści, kłótnia, przebaczanie.
Dolegliwości fizyczne: kac, ból głowy, bóle żołądka, czkawka, bezsenność, PMS, przeziębienie.
Stany emocjonalne: rozdrażnienie, strach, przygnębienie, poczucie winy, rozpacz.
Życiowe zmiany: ślub, ciąża, rozwód, choroba, śmierć kogoś bliskiego.
W miejscach publicznych: tłok, korki, agresja, spóźnienie, zabłądzenie, choroba lokomocyjna.
Życie towarzyskie: pierwsza randka, poznawanie nowych osób, przyjmowanie gości, publiczna gafa.

źródło opisu: www.sensus.pl

źródło okładki: www.sensus.pl

godmyt | 2013-04-19

Słowo "podręczny" w tytule ujmuje całą istotę tej książki!zdecydowanie powinna być zawsze w zasięgu ręki. Bardzo ciekawa pozycja- prezentuje proste i skuteczne- czasem nieco nietypowe- sposoby radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych( stany emocjonalne, dolegliwości fizyczne, życiowe zmiany). Skusiłabym się na kieszonkową wersję tej książki!:)

Marta | 2015-02-28
Przeczytana: 26 maja 2012