Jak robić zdjęcia

Wydawnictwo: Buchmann
8361302063
poradniki

Jak robić zdjęcia to poradnik zarówno dla tych, którzy fotografią zajmują się już dłuższy czas jak i dla tych, którzy nigdy nie mieli aparatu w ręku. Książka ta zawiera wiedzę nie tylko z dziedziny fotografii cyfrowej, ale także porusza wiele problemów z tematyki fotografii analogowej. Duża ilość przykładowych zdjęć pozwala na szybkie zrozumienie trudnych zagadnień. Fotograficzne przykłady Praktyczne porady Proste wytłumaczenia trudnych zagadnień Cyfrowe laboratorium krok po kroku.

ekstrawagancka | 2012-07-06
Przeczytana: 2011 rok

Jeden z najlepszych poradników dotyczących robienia zdjęć. Książka idealna dla osób początkujących, które dopiero zagłębiają się w tajemnice wiedzy dotyczącej fotografowania. Posiada wiele pięknych zdjęć przedstwiających sposoby obróbki jak i możliwości zmiany oświetlenia podczas pracy z aparatem. Prosta i czytelna.

morgana10 | 2014-07-07

Książka zawiera podstawowe informacje na temat budowy aparatów, rodzajów obiektywów, klisz, skanowania drukowania oraz obróbki zdjęć. Technika wykonywania zdjęć opisana po macoszemu. Wszystko to co znajduje się w książce bez większego problemu znajdziemy w Internecie samemu i to opisane w znacznie lepszy sposób. Dla zwykłych pstrykaczy książka powinna zupełnie wystarczyć.

taka-z-innej-bajki | 2015-10-25

Dla osób początkujących chcących zrozumieć fotografię jak znalazł. Charakterystyka poszczególnych rodzajów aparatów, obiektywów, filtrów. Do tego teoria bez której ani rusz oraz podstawy obróbki komputerowej. Wszystko to jest jednak możliwe do znalezienia w internecie. Krótko mówiąc - dobra, ale szału nie ma.

Estera Nierodzińska | 2016-08-22
sanzios | 2013-09-15