Walentynki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ogrody literatury". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Astrum
poezja
odAdoZ

Wpisy do pamiętników i na kartki walentynkowe, wiersze, życzenia, dedykacje. Opracowanie: Dorota Strukowska Niniejszy wybór zawiera wierszowane wpisy do pamiętników i wszelkiego rodzaju sztambuchów uczniowskich, i nie tylko. Z pewnością okaże się pomocny wszystkim tym, którzy zastanawiają się, jak urozmaicić listy, życzenia, pocztówki, bileciki wizytowe, przeznaczone dla ukochanej osoby....

Wpisy do pamiętników i na kartki walentynkowe, wiersze, życzenia, dedykacje.
Opracowanie: Dorota Strukowska

Niniejszy wybór zawiera wierszowane wpisy do pamiętników i wszelkiego rodzaju sztambuchów uczniowskich, i nie tylko. Z pewnością okaże się pomocny wszystkim tym, którzy zastanawiają się, jak urozmaicić listy, życzenia, pocztówki, bileciki wizytowe, przeznaczone dla ukochanej osoby. Tomik ten ma za zadanie służyć pomocą przy doborze tekstów na różne okazje, a zwłaszcza na Dzień Zakochanych.

źródło opisu: Astrum, 2000

źródło okładki: zdjęcie autorskie