Jak żyć Słowem Bożym na co dzień?

Seria: Modlitwa Słowem Bożym
Wydawnictwo: Salwator
wiara, religia, chrześcijaństwo
religia
Ursa

Autor głęboko wierzy, że rozwiązaniem problemu naszego "pokawałkowanego życia" może okazać się stała praktyka modlitwy, którą rozciągniemy na cały dzień zajęć. Niniejsza książka jest propozycją takiej praktyki. Przedstawia drogę modlitwy Słowem Bożym, której dynamika odwołuje się do realiów naszej codzienności. Jest to droga prosta i dostępna dla każdego, kto pragnie przeżywać swoją...

Jest to droga prosta i dostępna dla każdego, kto pragnie przeżywać swoją codzienność w świetle Słowa...

źródło opisu: Wydawnictwo Salwator, 2010

źródło okładki: http://www.salwator.com/487,jak-zyc-slowem-bozym-na-co-dzien-.html

Matys | 2017-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2017

Świetna "instrukcja" korzystania ze Słowa Bożego na co dzień. Klarowna, przejrzysta i możliwa do realizacji przez każdego. Najbardziej dotknęła mnie duchowa głębia codzienności, która nie jest przeszkodą w nawiązywaniu relacji z Bogiem lecz drogą do naszego uświęcenia."Słowo Boże jest ziarnem, my glebą na którą pada słowo,a codzienność, w której jesteśmy zanurzeni, jest klimatem koniecznym dla Jego wzrostu."

Szymon | 2015-02-23
Przeczytana: 2013 rok

Nie wiesz, jak zabrać się do lektury Biblii i wcielania jej w codzienne życie? Proszę bardzo, oto gotowa instrukcja! Książka w praktyczny i teoretyczny sposób pomaga pokonać trudności związane z barierą, jaką często mamy wobec Słowa Bożego, a której nie możemy przełamać. Autor książki, ks. Krzysztof Wons SDS to prawdziwy fachowiec w tej dziedzinie. Nie tylko daje rady, ale również dzieli się własnym doświadczeniem, co jest niezwykle cenne.

krokodylek | 2014-03-20
Przeczytana: 10 września 2013

Powrót do źródeł, żeby odnaleźć to, co najcenniejsze, a co tak łatwo umyka w ,,szarej codzienności". Wyznaczyć kierunek. Iść dalej...do domu Ojca.

Immanuel_Thrawn | 2017-04-09
Przeczytana: wrzesień 2016