1000 samochodów koncepcyjnych

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
1000 concept cars
motoryzacja
Alf

Oto książka, która szczegółowo i rzetelnie dokumentuje samochodowe wizje przyszłości od roku 1930 aż do czasów współczesnych. Obok najśmielszych projektów wielkich koncernów samochodowych oraz słynnych pracowni stylistycznych zaprezentowano w niej najnowsze zdobycze techniki - od automobili napędzanych turbinami z lat 50. ubiegłego wieku (droga rozwoju, która okazała się ślepą uliczką) po najnowocześniejsze pojazdy z napędem hybrydowym.

Ponad 1000 znakomitych fotografii oraz szczegółowe opisy czynią z tego albumu przepiękne i interesujące kompendium wiedzy niezbędne każdemu miłośnikowi oraz kolekcjonerowi samochodów.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/zobacz/single/1000-samocho...(?)

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/typo3temp/pics/6/6d487dae48.jpg

MarK1989PL | 2015-11-05

Książka / album / encyklopedia auto koncepcyjnych. Z dość podstawowymi i skromnymi opisami, po zdjęciu na auto. Dla pasjonatów motoryzacji całkiem ok, ale myślę też, że na raz, a potem jest całkiem sporo ciekawszych pozycji.

Ecnelis | 2015-04-14
sanntta82 | 2015-01-11