Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Dla kobiet w ciąży

Wydawnictwo: MADA
poradniki

Książka prezentuje nową strategię postępowania w czasie ciąży, w miesiącach ją poprzedzających i po porodzie, strategię prowadzącą do zapewnienia optymalnego zdrowia matce i dziecku. Czytelnik znajdzie tu opis diety, ćwiczeń i suplementacji opartych na klasycznej już dziś diecie doktora D Adamo, ale w wersji specjalnie przystosowanej do potrzeb ciąży, połogu, karmienia i pierwszego roku życia dziecka.

Ismena | 2013-11-06