Jedz na zdrowie

Wydawnictwo: Reader's Digest
poradniki

To nieoceniony poradnik dla tych, którzy chcą cieszyć się dobrym zdrowiem i zachować sprawny umysł aż do późnej starości. Ta książka: wyjaśnia, dlaczego to, co jemy, powinno być dostosowane do naszego wieku i stylu życia, wskazuje, które produkty są dla nas najlepsze, proponuje setki przepisów na wyśmienite dania oraz przykładowe menu przeznaczone dla osób w różnym wieku, dostarcza porad dietetycznych.

buziaczek197 | 2017-09-21
Przeczytana: wrzesień 2017

Bardzo fajna książka. Ma bardzo dużo przydatnych rzeczy do przeczytania, ale i dostosowania do swojego życia. Jest wiele praktycznych porad jeśli ktoś lubi anatomię człowieka. Ja tą pozycją jestem zachwycona choć powiem ma w sobie mnóstwo treści i na pewno nie raz do niej zajrzę. POLECAM !!! I powiem jeszcze jedno Wydawnictwo Reader`s Digest ma bardzo fajnie wydane książki choć swoimi objętościami mogą przytłaczać, ale treść jest niesamowita.

trycha | 2014-02-24

Wiedza podstawowa o wpływie jedzenia na zdrowie. Podana w stylu amerykańskich poradników - byle nie za dużo "trudnych" informacji na raz. Przepisy może i pomysłowe, ale napisane z wieloma błędami, przez co nie stanowią wartości dla początkujących

Susie | 2017-10-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017