Jedz na zdrowie

Wydawnictwo: Reader's Digest
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

To nieoceniony poradnik dla tych, którzy chcą cieszyć się dobrym zdrowiem i zachować sprawny umysł aż do późnej starości. Ta książka: wyjaśnia, dlaczego to, co jemy, powinno być dostosowane do naszego wieku i stylu życia, wskazuje, które produkty są dla nas najlepsze, proponuje setki przepisów na wyśmienite dania oraz przykładowe menu przeznaczone dla osób w różnym wieku, dostarcza porad dietetycznych.

trycha | 2014-02-24

Wiedza podstawowa o wpływie jedzenia na zdrowie. Podana w stylu amerykańskich poradników - byle nie za dużo "trudnych" informacji na raz. Przepisy może i pomysłowe, ale napisane z wieloma błędami, przez co nie stanowią wartości dla początkujących

portos | 2016-10-10
Sylwia | 2011-12-24