Outdoor. Ekstremalny survival

8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
outdoor, survival, hobby
poradniki
joly_fh

Outdoor. Ekstremalny survival to podręcznik dla prawdziwych twardzieli. W książce można znaleźć ponad 370 praktycznych porad nie tylko na temat jak przetrwać z dala od cywilizacji ale również wiele ciekawostek o obozowaniu, polowaniu czy wędkowaniu.

źródło opisu: http://www.buchmann.com.pl/

źródło okładki: http://www.buchmann.com.pl/

Ekstremalny survival to podręcznik dla prawdziwych twardzieli. No cóż.. Chyba właśnie awansowałam!

Ta książka miała być prezentem urodzinowym dla mojego taty. Miała. On uwielbia przygody. Łazi po lasach z wypchanym plecakiem, jeździ na rowerze po jakiś tam wertepach i ma bzika na punkcie szkoły przetrwania. Mam wrażenie, że gdyby mógł to codziennie spałby w krzakach pod blokiem, a nie w mieszkaniu. No ale to już byłoby lekko niepokojące.. Ciągle gada o wycieczkach. Usta mu się nie zamykają kiedy zaczyna planować następną wyprawę. Postanowiłam zatem sprezentować mu to oto cudo. Jest tam tyle cennych informacji, wskazówek i porad niczym w kompendium wiedzy dla początkujących, średniaków i tych najlepszych z najlepszych.

Kiedy w księgarni zaczęłam tak kartkować "Outdoor. Ekstremalny survival." stwierdziłam, że to mega wartościowa książka. Idealna dla mojego zbzikowanego taty. Jednak.. Nigdy jej w prezencie nie dostał. Bo ja ten prezent zrobiłam sobie.

Lektura tak mnie pochłonęła,...

bodybags444 | 2017-08-27
Marcin | 2017-09-11