Podróżuj z dzieckiem! Poradnik praktyczny

Wydawnictwo: G+J
podróżowanie, dzieci, turystyka
joly_fh

Osiem lat doświadczeń, kilkadziesiąt tysięcy kilometrów i dwójka dzieci. Niezliczona ilość sytuacji zaskakujących, zabawnych, a czasem frustrujących. Dziennikarze i fotografowie Anna i Krzysztof Kobusowie od lat przemierzają Polskę i świat wraz ze swymi synkami, pokazując, że rodzinne podróże są są wspaniałą przygodą.. Dziś dzielą się swą wiedzą w niezwykłym poradniku. Znajdziecie tu nie tylko dziesiątki praktycznych porad dotyczących przygotowania wyjazdu, pakowania się, zdrowia i żywienia w podróży, ale także przydatne informacje jak fotografować dziecko, jak tłumaczyć mu różnice kultur oraz jakie pamiątki przywieźć z podróży.

W życiu każdego podróżnika jest kilka kluczowych momentów kiedy dalsze wyruszanie na wyprawę staje pod znakiem zapytania. Są to: pierwsza praca, pierwszy stały związek i pierwsze dziecko. Jeśli właśnie jesteś na etapie „dziecko”, a wszyscy wokół mówią ci, że twoje podróżowanie się skończyło – koniecznie przeczytaj tę książkę! A jeśli zmęczyły cię wyjazdy w zorganizowanych grupach tym bardziej ją przeczytaj i przekonaj się, że samodzielne odkrywanie świata wcale nie jest takie trudne!

źródło opisu: G+J Gruner&Jahr, 2013

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/

vexlubo | 2014-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2014

Leon ma już 13 dni i pewnie spory apetyt na podróże (choć może jeszcze nieświadom że tak jest) więc warto było przeczytać. Bardzo ciekawa i wyczerpująca wystarczająco tematykę. A najlepszą jej cechą- że mobilizuje. Też chcemy rodzinnie do Namibii, Madagaskaru czy Argentyny. Ale będę przeszcześliwy jak choć namówię A. na nasz 3 osobowy wyjazd do Francji w maju. Ta książka to Moj dodatkowy argument na Tak .

Paulina Król | 2015-09-29

Autorzy z praktycznego punktu widzenia opisują jak przygotować się do podróży z dzieckiem, jak przetrwać taką podróż i powrócić z niezapomnianymi wrażeniami i ciekawymi pamiątkami. Książka obfituje w praktyczne porady dla małych i dużych podróżników. Polecam 😊

Magda_Maggy | 2017-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2017