Książka o Tobie

Wydawnictwo: Centrum
człowiek, zodiak, wolność, obfitość
Bożena

Autor twierdził, iż książka ta to instrukcja obsługi życia człowieka. Jest ona naturalnym uzupełnieniem dzieła Metoda Klucza Mistrzów. Oto co między innymi zawiera: Dowiesz się, jak wszystko we Wszechświecie wibruje i jak owe wibracje na Ciebie wpływają Odkryjesz, co naprawdę oznacza Twój znak zodiaku oraz dlaczego cechy danego znaku stają się dla Ciebie tendencjami Zapoznasz się z...

Zapoznasz się z Prawem Okresowości oraz tym, jak Je używać z korzyścią dla siebie
Zdobędziesz jaśniejsze zrozumienie własnego życia oraz wgląd w to, jak korzystać z otaczających Cię niezliczonych możliwości
Zrozumiesz naukę stojącą za prawdziwą astrologią
Dowiesz się, jak tworzyć głębsze związki z ludźmi, niż sobie to kiedykolwiek wyobrażałeś, gdyż będziesz ich i siebie lepiej rozumiał
Staniesz się prawdziwie świadom swojej wolnej woli i rozpoznasz, iż jest ona jedyną drogą do wolności i obfitości

Książka ta pozwoli ci wejść w głębszy kontakt z samym sobą i odpowie-dzieć na wiele pytań dotyczących życia i samego siebie.

źródło opisu: http://www.wydawnictwocentrum.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwocentrum.pl