Dolomity. Najpiękniejsze drogi wspinaczkowe i ferraty wokół Cortiny d'Ampezzo

Wydawnictwo: Sklep Podróżnika
Arrampicare a Cortina d’Ampezzo e dintorni. Dolomiti. Le vie più belle
Dolomity, wspinaczka
joly_fh

Kolejny przewodnik po Dolomitach, tym razem wspinaczkowy, opisujący najpiękniejsze drogi wspinaczkowe w okolicach Cortiny d’Ampezzo. Autor – znany włoski wspinacz i przewodnik wysokogórski – opisuje nie tylko najsłynniejsze drogi okolic Cortiny, ale także te mniej znane, a warte uwagi. 145 dróg wspinaczkowych z podziałem według trudności i różnicy wysokości. Dokładne opisy dróg wraz ze...

145 dróg wspinaczkowych z podziałem według trudności i różnicy wysokości.

Dokładne opisy dróg wraz ze szczegółowymi rysunkami.

200 kolorowych fotografii i 40 historycznych fotografii czarno-białych.

Krótkie biografie najsłynniejszych wspinaczy pochodzących z Cortiny d’Ampezzo.

źródło opisu: Sklep Podróżnika, 2009

źródło okładki: www.podroznik.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!