Książka kucharska. 980 przepisów kuchni polskiej

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Szanowni Państwo!Chcielibyśmy, aby książka, którą trzymacie Państwo w ręku stalą się Państwa codziennym doradcą i pomocnikiem w czasie gotowania. Zawiera ona sprawdzone przepisy na potrawy, jakie podajemy w domu na co dzień i od święta, oparte o tradycyjną, klasyczną kuchnię polską.Poszukiwanie nowych, egzotycznych smaków i kulinarnych eksperymentów pozostawiamy Państwa fantazji. By jednak na takie poszukiwania się udać, potrzebna jest solidna podstawowa wiedza o gotowaniu. Taką właśnie wiedzę zawiera ta książka. Osoby stawiające pierwsze kroki w kuchni nauczą się z niej przyrządzać proste i smaczne dania, a bardziej doświadczeni kucharze wesprą się nią poszukując zapomnianych smaków kuchni naszych mam i babć.Nie znajdziecie Państwo w tej książce kolorowych zdjęć pięknie podanych dań, jakich wiele w innych książkach i czasopismach kulinarnych. Jest za to 980 przepisów. Zilustrowanie ich wszystkich zwiększyłoby objętość książki trzykrotnie (i tyleż samo jej cenę). My zaś chcemy, aby była to książka ?robocza , do codziennego użytku, której miejscem nie jest elegancki regał, ale kuchenna półka.