Klienci kupują tylko od zwycięzców

Wydawnictwo: Galaktyka
poradniki

Książka adresowana jest do szerokiego grona sprzedawców, takich jak przedstawiciele handlowi, doradcy lub pracownicy działu sprzedaży i inni, którzy w codziennych zmaganiach z globalną konkurencją, pragną wybić się ponad przeciętność i osiągnąć handlowy sukces. Jest także doskonałym wprowadzeniem w przedsiębiorczość dla wszystkich młodych ludzi rozpoczynających pracę, ukazując im praktykę działalności handlowej w jednym z wiodących krajów Unii Europejskiej. W obliczu zmian zachodzących w naszym kraju oraz zbliżającego się wejścia Polski do Unii książka ta pozwala zobaczyć, jak należy działać, aby osiągnąć sukces w warunkach, które stopniowo obejmą całą naszą gospodarkę.

ToRn | 2016-05-25
Przeczytana: 15 października 2016