6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
odAdoZ

źródło okładki: zdjęcie autorskie

vixen39 | 2016-12-18

Przeczytana nie raz, nie dwa. To taka pozycja, którą wart mieć pod ręką i pozwoli nam rozwiać wątpliwości. Oczywiście dziś już się nieco zdezaktualizowały niektóre zasady bo świat się zmienił- głównie jeśli chodzi o wszechobecne telefony... Jednak przestrzeganie pewnych zasad jest ponadczasowe i jakim miłym zaskoczeniem jest spotkać tych którzy ich nadal przestrzegają:)
Ja z niecierpliwością oczekiwałam na felietony o etykiecie ambasadora w niegdyś wartościowym "Twoim Stylu" wiec kiedy tylko pojawiła się ta pozycja to był mój MUST- haVE. Do dziś dnia ma miejsce w mojej biblioteczce.

Irena | 2015-04-26
Na półkach: Przeczytane, ROK 1995