Gdy porządni mężczyźni zachowują się jak dranie.

Tłumaczenie: Zbigniew Kościuk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psychologia na co dzień". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Czarna Owca
When Good Men Behave Badly : Change Your Behavior, Change Your Relationships
poradniki
Bożena

Doktor David Wexler ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z mężczyznami i ich rodzinami. Książka skierowana jest do mężczyzn, którzy mają trudności ze zrozumieniem potrzeb kobiet i ze stworzeniem trwałej, satysfakcjonującej więzi z partnerką. Znajdziesz w niej cenne wskazówki, jak radzić sobie z potrzebami emocjonalnymi w związkach i jak kontrolować te destrukcyjne zachowania, które są przeszkodą w budowaniu trwałej, głębokiej, pełnej szacunku relacji z osobą, którą kochasz. Napisana w bardzo przejrzysty, przystępny i wnikliwy sposób.

źródło opisu: http://www.czarnaowca.pl

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl