Kiedy kochasz gniewnego człowieka

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Książka Kiedy kochasz gniewnego człowieka łączy wyniki badań naukowych z prawdziwymi historiami i stanowi swoisty poradnik przetrwania dla osób pozostających w związku ze skłonnym do gniewu partnerem.Autor proponuje wyjątkowy program, dzięki któremu można się dowiedzieć m.in., jak:unikać stresu i wybuchów złości ukochanej osoby,probować zmienić takie zachowania,opanować podstawowe techniki postępowania w kryzysowych sytuacjach,szukać pomocy.Jeśli nie chcesz stać się zakładnikiem swojego partnera i pragniesz, aby wasz związek był satysfakcjonujący, książka ta z pewnością ci pomoże.

Małgorzata48 | 2013-03-05
Przeczytana: 16 lutego 2013

Porusza bardzo trudne, złożone problemy koegzystencji, ścierania się odmiennych osobowości, w małżeństwie, w rodzinie, w pracy. Główny problem to jak radzić sobie z agresją bliskich, którzy niszczą nas psychicznie, emocjonalnie, fizycznie, tych bliskich, od których nie możemy po prostu odejść, uciec. Doskonałe, rzetelne kompedium wiedzy jak postępować aby nie zwariować i żyć, odnajdując pełnię życia i radość, mimo wszystko.

Withblue | 2017-12-29
Przeczytana: 04 stycznia 2018