Błękitna groza

Wydawnictwo: audioteka.pl
Regalia

Ocean – żywioł nieposkromiony, pełen widm i duchów, a naprzeciw tej potęgi człowiek – zmagający się z jego siłą, związany pracą marynarz i rybak, pragnieniem przygody samotnik czy przypadkowy widz na przymorzu, przed którymi otchłań roztacza swój demoniczny spektakl – to bohaterowie 10 niesamowitych opowiadań, słuszniej powiedzieć - thrillerów marynistycznych. Mrożące krew w żyłach opowieści...

Mrożące krew w żyłach opowieści wilka morskiego, Andrzeja Urbańczyka, kapitana, żeglarza, autora około 40 książek o tematyce morskiej i podróżniczej, który w samych tylko samotnych rejsach przepłynął 75000 mil morskich.

źródło opisu: http://audioteka.pl/blekitna-groza,produkt.html

źródło okładki: http://audioteka.pl/blekitna-groza,produkt.html